KOUPIT

Zacvičili jsme s cenami!
Ty zacvič s jarem.

Využij možnost koupit
nejsilnější nakopávač v jarní akci!
  • rychlejší regenerace

  • podpora tvorby svalů

  • podpora mužského zdraví

  • větší chuť na sex

  • více energie

  • ... a mnohem víc

Chci sílu teď!
Doporučuje 9 z 10 sportovců
Novoroční akce!
1 ks = doprava ZDARMA
2 ks = doprava ZDARMA + 5% SLEVA
3 ks = doprava ZDARMA + 10% SLEVA

Nejsilnější booster na trhu

100% přírodní a bez chemie

Český
výrobek

Garance
Spokojenosti

Věděli jste, že...

hladina můžského hormonu začíná klesat mezi 20-30 rokem Vašeho života zhruba o 1% ročně?

Mezi nejčastější negativní účinky jeho úbytku pak patří

Snížená kvalita sexuálního života
SLABŠÍ EREKCE
ZVÝŠENÁ ÚNAVA
Úbytek svalové hmoty
PROBLÉMY SE SOUSTŘEDĚNÍM
HORŠÍ TVORBA SPERMIÍ
POMALEJŠÍ REGENERACE
UKLÁDÁNÍ TUKŮ
PSYCHICKÉ POTÍŽE
TVORBA VRÁSEK
20 let
30 let
40 let
50 let
60 let
70 let
80 let
Jak můžete přispět k optimální hladině TESTOSTERONU?

Proč TSTBOOSTER?

TSTBOOSTER je nejsilnější čistě přírodní potravinový doplňěk. Byl vyvinut speciálně pro vrcholové sportovce aby jim pomohl vyrovnat se s vysokou zátěží urychlit regeneraci po výkonu a doplnit potřebné minerály a vitamíny. Víme jak zásadní roli hraje v mužském těle tento hormon a při vývoji jsme kladli maximální důraz na komplexnost, povázanost jednotlivých složek a maximální účinek v tom nejlepším poměru.
Větší chuť na sex
Urychluje regeneraci
Pomáhá budovat svaly
Podpora imunity
Psychická pohoda a dobrá nálada
Kvalitnější spánek
Normální hladina
Delší fyzická výdrž

Na vývoji se s námi podílel tým nutričních specialistů i přední ČESKÝ KULTURISTA A COACH, ALEŠ BURSA.

TSTBOOSTER je primárně určený pro muže starších 30 let, u kterých je vědecky dokázáno, že jim začíná klesat hladina mužského hormonu. To ale neznamená, že by nebyl přínosný i pro mladší muže. Tablety obsahují řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek.
Aleš Bursa
profesionální fitness coach

Při vývoji TSTBOOSTERU jsme kladli
důraz na co největší účinnost a nejkomplexnější složení

Ashwagandha

Obsah v denní dávce (4 tablety): 240mg,
** % DRHP není stanovena
Ashwagandha se po staletí se používá se jako účinné přírodní afrodiziakum. U mužů může podpořit libido, potenci i kvalitu semene i eliminovat předčasnou ejakulaci.

Peruánská Maca

Obsah v denní dávce (4 tablety): 500.1mg,
** % DRHP není stanovena
Peruánská Maca může být cenným podpůrným prostředkem na podporu zdravé plodnosti mužů i žen. Obsahuje složky, které přispívají k větší vytrvalosti a výkonnosti. Působí příznivě na fyzické a duševní zdraví, vitalitu a odolnost.

Shilajit Mumio

Obsah v denní dávce (4 tablety): 50.1mg,
** % DRHP není stanovena
Shilajit Mumio, přezdívané jako černé zlato nebo slzy hor, je přírodní horský elixír. Má pozitivní vliv na dobu regenerace po každém tréninku nebo cvičení, protože podporuje syntézu růstového hormonu.

Kotvičník zemní

Obsah v denní dávce (4 tablety): 152.2mg,
** % DRHP není stanovena
Kotvičník zemní je věhlasný pro mnoho pozitivních účinků, včetně snížení hladiny cukru v krvi a cholesterolu, ovlivňování hladin hormonů a zvýšení sexuálních funkcí a libida.

Kyselina D-Asparagová

Obsah v denní dávce (4 tablety): 1000.2mg,
** % DRHP není stanovena
Kyselina D-asparagová je známá pro svoji schopnosti posílit produkci. Je to neesenciální aminokyselina nezbytná pro produkci hormonů a správnou činnost nervového systému.

Hořčík

Obsah v denní dávce (4 tablety): 159.9mg,
což je 42.3% denní referenční hodnoty příjmu
Hořčík je jednou z nejdůležitějších látek pro lidské přežití. Tento minerál reguluje v těle přes 300 enzymů, což umožňuje maximalizovat výkonnost a sílu během tréninku.

Pískavice Řecké Seno

Obsah v denní dávce (4 tablety): 160.2 mg,
** % DRHP není stanovena
Pískavice Řecké Seno má protizánětlivé účinky. Díky tomu může podpořit normální fungování imunitního systému a pročištění těla. Podpoří i sexuální výkonnost a větší chuť se milovat.

Vitamín D3

Obsah v denní dávce (4 tablety): 0.005mg,
což je 100% denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín D pomáhá našemu tělu v mnoha směrech. Má pozitivní vliv na stav kostí a působí preventivně např. proti srdečním chorobám a rakovině.

Zinek

Obsah v denní dávce (4 tablety): 9,9mg,
což je 99% denní referenční hodnoty příjmu
Zinek je nejlepším minerálem pro Váš testosteron. Podporuje mnoha způsoby vyváženou hladinu tohoto hormonu v těle, například tím, že brání jeho rozkladu na ženské pohlavní hormony estrogeny.

Vitamín B6

Obsah v denní dávce (4 tablety): 0,93mg
což je 66.4% denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 Je klíčovou molekulou pro výrobu energie z proteinů a sacharidů. Podporuje vstřebávání hořčíku, zinku a dále stimuluje mentální funkce. Je třeba jej pravidelně suplementovat.
Ukázat všechny přísady
Ašvaganda extrakt z kořene
240mg
DAA (kys. d-asparagová)
1000.2mg
Hořčík (magnezium)
159.9mg
Kotvičník zemní – extrakt ze semen
152.2mg
Maca – extrakt u kořene
500.1mg
Pískavice řecké seno extrakt ze semen
160.2mg
Shilajit (Mumio) – extrakt
50.1mg
Vitamín B6
0.93mg
Vitamín D3
0.005mg
Zinek
9.9mg

Ohlasy
spokojených zákazníků

97%
zákazníků uvedlo, že jsou s
produktem PRIMULUS spokojení
4,9 z 5
zákazníků uvedlo, že jsou s
produktem PRIMULUS spokojení
8 840x
880x
133x
50x
2x

Napsali o nás

Exclusive

„Za bubnama při mojem stylu hraní vydávám obrovské množství energie a zjišťuju, že už mi není dvacet. TST booster mě vrátil během chvíle doslova do hry jak na pódiu tak mimo něj a navíc s pocitem, že do sebe neláduju žádnou chemii. Už po pár dnech byl rozdíl markantní a energie se dostavila se vším, co k tomu patří.“

Exclusive

„Být hercem je dosti náročné. Občas se celé noci učím texty, a přesto musím neustále dobře vypadat a pohotově se vyjadřovat. Navíc jsem otcem čtyř dětí, takže mé životní tempo je někdy extrémní. Cítím, že mi TSTBOOSTER opravdu pomáhá všechno lépe zvládnout, a to jak pracovně, tak v domácnosti s rodinou.“

Exclusive

„TSTBOOSTER bych doporučil všem co chtějí mít větší chuť do života, zvládat každodenní stres a především pro aktivní sportovce. Bez aktivního fungování samozřejmě žádné úspěchy nepřijdou. TSTBOOSTER mi pomáha doladit energii a uklidnit se ve vyhrocených situacích.“

Exclusive

„Držet si svůj standard ve skocích, rychle se regenerovat ze zranění a být připraven na exhibice a výuku jezdců, je potřeba něčím podpořit. TSTBOOSTER mně pomáhá jak ve sportu, práci tak i rodinné pohodě.“

Exclusive

„Ač je TST Booster určen hlavně pro muže v produktivním věku, tak i pro mě je díky němu snažší se udržovat ve skvělé kondici, být plný energie a elánu do života. Do mých pravidelných aktivit jako je plavání a nordic walking jdu s větším nadšením a cítím, že mám více energie a síly.“

Začínám všímat rozdílů ve výdrži, a zvýšené síle…

Už jsem vyzkoušel několik doplňků, a tak jsem byl trochu skeptický, protože se nedostavilo mnoho účinků. Od té doby, co beru TSTBOOSTER, tak si ale začínám všímat rozdílů ve výdrži, a zvýšené síle. Ostatní produkty mi způsobovaly nevolnost. Zatím jsem velmi spokojený a objednávám druhé balení.

Další recenze

Objednejte si
TST Booster

Balení na měsíc
Garance účinku
nebo vrátíme peníze
Nejsilnější booster
na trhu
DOPRAVA ZDARMA
AKCE
4 tablety denně
Energie na 1 měsíc – 120 tablet
tst booster 120 tablet
790 Kč
DOPRAVA ZDARMA
AKCE
1 BALENÍ ZDARMA
Energie na 4 měsíce – 480 tablet
akce 3+1 zdarma
2370 Kč
3160 Kč

Na co se nás často ptáte?

​Mám pocit snížených účinků v průběhu uživání.

+

​Co se stane, když TST Booster přestanu brát?

+

​Za jak dlouho ucítím první účinky?

+

Většina mužů pociťuje první účinky již za týden pravidelného užívání 4 tablet denně. Nárůst energie a zvýšení libida jsou účinky, které se zpravidla objevují nejdříve a jsou změnou, kterou zákazníci znatelně pociťují již v krátkém čase.

Pro koho je TST Booster určený ?

+

TST Booster je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých je vědecky dokázáno, že jim začíná klesat hladina muřského hormonu. To ale neznamená, že by nebyl přínosný i pro mladší muže. Tablety obsahují řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Stres, přetrénování, špatná životospráva nebo přepracovanost. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? TST Booster je skvělé, komplexní a přitom přírodní řešení.

​Jak TST Booster užívat a proč 4 tablety denně?

+

Pro dlouhodobě nejlepší výsledky doporučujeme brát 2 tablety ráno před snídaní a 2 tablety večer. Do méně jak 4 tablet bychom nedokázali obsáhnout maximum účinných látek. Nejsilnější složení našeho produktu z něj dělá jedničku na trhu 👍.

Tělo si po nějaké době začne vytvářet přirozenou rezistenci na Kotvičník Zemní. Ostatní látky jsou prospěšné dlouhodobě. Z tohoto důvodu doporučujeme užívat denní dávku po dobu 4-6 týdnů a pak na 1-2 týdny vynechat. Nakonec ale záleží jen na Vás v jakém režimu jej budete užívat.

Je mi teprve 20, má pro mě užívání TST Boosteru význam?

+

Ve Vašem případě nejspíše nebude problém nedostatek mužského hormonu, ten se začíná v průměru snižovat později. Nicméně i pro Vás užívání TST Boosteru dává smysl. Určitě oceníte jeho komplexní složení. Látky a vitamíny jako B6, D3, Zinek, Hořčík, Kys. D-Asparagová jsou velmi důležité pro správné fungování těla v jakémkoliv věku. Další super byliny jako je Peruánská Maca a Ašvaganda, nebo exotické substance jako je Shilajit Mumio (lidově také černé zlato) obsahují antioxidanty a můžete je zařadit mezi suplementy pro zvýšení energie a rychlejší regeneraci. Toto konkrétní složení nemá žádný jiný doplněk stravy! Je to opravdu to nejlepší co lze koupit a je stále ještě legální.

​Má TST Booster nějaké vedlejší účinky?

+

Vytvořili jsme 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů unikátních bylin a superpotravin. Všechny složky jsou v lékárnách volně dostupné a na mnohé problémy jsou velmi často lékaři doporučovány.

* Kotvičník má antihypertenzní účinky na systolický i diastolický tlak a není doporučeno ho užívat v kombinaci s léky na snížení krevního tlaku.
* Hyperfunkce štítné žlázy, může být ovlivněna Ašvagandou a Peruánskou Macou.

Pro výše uvedené je vhodné projednat užívání produktu s Vaším lékařem.

Další dotazy

Přečtěte si více o testosteronu
a dalších mužských záležitostech!

26. 5. 2023

Odhalujeme pravdu: průvodce doplňky pro zdraví a fitness mužů

“Jakou roli hraje testosteron ve zdraví a kondici mužů?” Testosteron hraje klíčovou roli v mužském zdraví a kondici. Je to primární mužský pohlavní hormon, který je zodpovědný za různé funkce v těle. Testosteron ovlivňuje vývoj svalů, hustotu kostí, tvorbu červených krvinek a celkovou hladinu energie. Kromě toho ovlivňuje náladu, kognitivní funkce, libido a reprodukční zdraví. […]
Přečíst
19. 5. 2023

Dopamin: Jaká je jeho funkce v těle a jak ho přirozeně zvýšit?

Dopamin neboli hormon štěstí je druh neurotransmiteru, který se vytváří v mozku, je zodpovědný za přenos signálů mezi nervovými buňkami a hraje velkou roli v tom, jak se cítíme. Jak přirozeně hormon štěstí v těle zvýšit a jaké jsou příznaky nedostatku a přebytku? Co dělá v těle dopamin a jak ho zvýšit?  Když se dopamin uvolňuje ve velkém množství, […]
Přečíst
23. 4. 2023

Jak pomáhají tablety pro podporu testosteronu zvýšit hladinu testosteronu?

Testosteron je hormon, který hraje důležitou roli při vývoji mužských pohlavních charakteristik a pomáhá udržovat svalovou hmotu, kostní denzitu a sexuální touhu. S přibývajícím věkem mužů postupně klesají jejich hladiny testosteronu, což vede k několika zdravotním problémům, jako je snížená energie, snížená svalová hmotnost a zvýšený tukový podíl. Doplněk podpory testosteronu může pomoci zvýšit hladiny […]
Přečíst
Další články

Detailní informace

Složení – Ašvaganda (Withania somnifera), DAA (Kyselina D-Aspargová), Hořčík – Magnesium (Aquamin Mg TG)Kotvičník zemní – Tribulus Terrestris (60% saponin). Maca peruánská (Extrakt z kořene), Pískavice řecké seno – Fenugreek(Trigonella foenum-graecum), Shilajit (Mumio extrakt), Zinek, Vitamín B6, Vitamín D3
Výrobce — NutriBiotiX s.r.o.
Vrchlabí, Letná 1327, PSČ 543 01

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C a mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Velikost Balení — 120 tablet