KOUPIT

S Alešem Bursou o vývoji doplňku Testosteron Booster

Tynna
17. 10. 2022

Ahoj všichni, jmenuji se Aleš Bursa. Jsem profesionální sportovec a trenér v oblasti Fitness. Jsem humanista, nadšenec do přírodních věd a rád bývám v roli člověka, který lidem ze svého oboru přináší osvětu, informace a souvislosti.

Jaký byl impuls vyvinout vlastní produkt?

Měl jsem bohaté zkušenosti s mnoha produkty. Zajímá mě vývoj, který suplementy během proudu času podstupují. Takže když jsem byl osloven s možností podílet se na vývoji unikátního doplňku stravy na podporu testosteronu, posbíral jsem myšlenky a vytvořil jsem směs toho, co mi přijde z legálního hlediska nejsilnější a nejefektivnější, a zároveň se stále ještě vejde do přiměřeného množství tablet. Výsledkem je z mého pohledu skvělý Testosteron Booster na který jsem hrdý a mám za celou dobu co je na trhu (od r. 2020) mnoho pozitivních ohlasů.

V čem Ti Testosteron Booster pomáhá nejvíce?

Pro mě, jako profesionálního sportovce, je to hlavně důvěra v produkt jako takový. V jeho kvality a účinky na rychlost regenerace po trénincích, vyšší výbušnost a sílu, kterou potřebuji ve specifických částech kulturistické přípravy. Každý kulturista si potřebuje, aby dosáhl co nejlepších výsledků, hlídat svoji hladinu testosteronu a TST Booster ji nabízí v čistě přírodní formě bez chemie a vedlejších účinků.

Kdy jsi Ty osobně pocítil první účinky?

Je to v řádu několika jednotek dnů. Můj konkrétní individuální případ je dost odlišný od naprosté většiny uživatelů. I přes to je možné téměř hned identifikovat specifické znaky, které užívání tohoto produktu přináší. A to zejména v oblasti sexuálního libida, zkrátka zvýšené sexuální touhy nad předchozí obvyklý rámec.

Hodně Lidí TST Booster vyzkouší, ale pak přestanou. Co si o tom myslíš Ty?

Myslím si, že nelze od legálního produktu s názvem TST Booster očekávat stejné výsledky jako od syntetického hormonu testosteronu. Ještě ke všemu podávaném v supra terapeutických dávkách. Myslím si, že je na místě osvěta, a přesnější formulace toho, co lze očekávat a jasné rozlišení a vymezení od farmaceutického syntetického hormonu.

Potom budou lidé lépe rozumět tomu co dostávají, proč je to důležité, a proč když to má v názvu “mystický testosteron”, že to nemá i stejně “mystické účinky” jako syntetická verze hormonu samotného. Jako s mnoha produkty na přírodní bázi, je nutné pro lepší detekci a pocítění výsledků prvně vytrvat a pak sledovat kontrast, když se vysadí.

Komu by si TST Booster doporučil?

Rozhodně muži 30 let a výše. Dále všichni, kteří buď cítí určité symptomy především v únavě a případně sexuální horlivosti (je lepší si to raději spravedlivě přiznat!), nebo dokonce ani nepociťují, že by vůbec mohli mít sníženou hladinu své přirozené produkce testosteronu, přesto však spadají do kategorie muži 30+. Často je to pod hodnotou “umět vůbec rozlišit”. Dále bych naprosto vřele doporučoval všem, kteří z kterýchkoliv důvodů nějakým způsobem zacházeli s hormonálním řízením těla (uživatelé hormonů samotných). Pro úspěšný návrat do původního stavu se tento suplement velice hodí.

Sdílet na 
KOUPIT

Doporučujeme

DOPRAVA od 39Kč
VÝPRODEJ - DATUM SPOTŘEBY 09/23
4 tablety denně
Energie na 1 měsíc – 120 tablet
tst booster 120 tablet
790 Kč
VÝPRODEJ - DATUM SPOTŘEBY 09/23
AKCE
DOPRAVA ZDARMA
Energie na 3 měsíce – 360 tablet
1580 Kč
2370 Kč