KOUPIT

Na co se nás často ptáte?

​Mám pocit snížených účinků v průběhu uživání.

+

​Co se stane, když TST Booster přestanu brát?

+

​Za jak dlouho ucítím první účinky?

+

Většina mužů pociťuje první účinky již za týden pravidelného užívání 4 tablet denně. Nárůst energie a zvýšení libida jsou účinky, které se zpravidla objevují nejdříve a jsou změnou, kterou zákazníci znatelně pociťují již v krátkém čase.

Pro koho je TST Booster určený ?

+

TST Booster je primárně určený pro muže starších 25 let, u kterých je vědecky dokázáno, že jim začíná klesat hladina muřského hormonu. To ale neznamená, že by nebyl přínosný i pro mladší muže. Tablety obsahují řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Stres, přetrénování, špatná životospráva nebo přepracovanost. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? TST Booster je skvělé, komplexní a přitom přírodní řešení.

​Jak TST Booster užívat a proč 4 tablety denně?

+

Pro dlouhodobě nejlepší výsledky doporučujeme brát 2 tablety ráno před snídaní a 2 tablety večer. Do méně jak 4 tablet bychom nedokázali obsáhnout maximum účinných látek. Nejsilnější složení našeho produktu z něj dělá jedničku na trhu 👍.

Tělo si po nějaké době začne vytvářet přirozenou rezistenci na Kotvičník Zemní. Ostatní látky jsou prospěšné dlouhodobě. Z tohoto důvodu doporučujeme užívat denní dávku po dobu 4-6 týdnů a pak na 1-2 týdny vynechat. Nakonec ale záleží jen na Vás v jakém režimu jej budete užívat.

Je mi teprve 20, má pro mě užívání TST Boosteru význam?

+

Ve Vašem případě nejspíše nebude problém nedostatek mužského hormonu, ten se začíná v průměru snižovat později. Nicméně i pro Vás užívání TST Boosteru dává smysl. Určitě oceníte jeho komplexní složení. Látky a vitamíny jako B6, D3, Zinek, Hořčík, Kys. D-Asparagová jsou velmi důležité pro správné fungování těla v jakémkoliv věku. Další super byliny jako je Peruánská Maca a Ašvaganda, nebo exotické substance jako je Shilajit Mumio (lidově také černé zlato) obsahují antioxidanty a můžete je zařadit mezi suplementy pro zvýšení energie a rychlejší regeneraci. Toto konkrétní složení nemá žádný jiný doplněk stravy! Je to opravdu to nejlepší co lze koupit a je stále ještě legální.

​Má TST Booster nějaké vedlejší účinky?

+

Vytvořili jsme 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů unikátních bylin a superpotravin. Všechny složky jsou v lékárnách volně dostupné a na mnohé problémy jsou velmi často lékaři doporučovány.

* Kotvičník má antihypertenzní účinky na systolický i diastolický tlak a není doporučeno ho užívat v kombinaci s léky na snížení krevního tlaku.
* Hyperfunkce štítné žlázy, může být ovlivněna Ašvagandou a Peruánskou Macou.

Pro výše uvedené je vhodné projednat užívání produktu s Vaším lékařem.