FAQ

Kdo jsme?

Parta třicátníků, aktivních sportovců a výživových poradců s dobrou životosprávou. Přesto jsme začali pozorovat, že né vždy máme tolik energie, síly a nadšení do života a sexu jako dříve. Čas člověk nezastaví, a tak i nám začal TST ubývat. Proto jsme ve spojení s dalšími experty z oboru vyvinuli TST Booster, který sami užíváme a cítíme se díky němu mnohem lépe.

Cena - je adekvátní?

Používáme špičkové suroviny, navíc na poměry těchto produktů ve velmi vysokém množství, což samozřejmě zvedá náklady. Výroba v ČR je také nákladnější, ale kdybychom vyráběli v Asii, tak bychom nedokázali garantovat kvalitu, kterou chceme. Prémiové balení, aby se Vám produkt líbil a potěšil třeba i jako dárek je také nákladné, ale to je minoritní náklad oproti ceně surovin.

Slyšel jsem, že při nadmíře TST můžou vypadávat vlasy?

Toho se není třeba obávat, TST Booster je zcela přírodní a nedokáže zvýšit hladinu TST přes přirozenou tělesnou hranici natolik, aby k tomuto mohlo dojít. Efekt vypadávání vlasů se může dostavovat při používání silných chemických látek, rozhodně ne při užívání přírodního TST Boosteru. Náš produkt nemá žádné známé vedlejší účinky.

Proč tři tablety denně? a kdy je mám brát?

Protože jsme chtěli, aby byl náš TST Booster opravdu extrémně účinný. Díky tomu je v denní dávce obsaženo maximum účiných látek. Kdybychom to všechno chtěli nacpat do jedné tablety, tak ji pro její velikost nikdo nespolkne. Tablety se dají brát najednou, třeba ráno. Při intenzivním PCT režimu tři ráno a tři večer.

Co je intenzivní PCT (post cycle therapy) režim se šesti tabletami denně?

Je možné, že se někdo dostal do kontaktu s látkou, kerá omezuje produkci vlastního TST v těle, a tudíž je potřeba vrátit přirozenou hladinu TST co nejrazantněji. Šest tablet denně je určeno pro tento případ, aby se i v rámci PCT nabrala správná hladina TST zpět.