Testosteron Booster

FAQ

Často kladené dotazy

Vše co o TSTBOOSTERU potřebujete vědět.

Testosteron je klíčový mužský pohlavní hormon tvořený ve varlatech. Účastní se tvorby spermií, je důležitý pro svalstvo, celkovou mužnost, sílu a energii, psychickou pohodu atd. Prostě dělá muže mužem – co více k tomu říct..

Primárně začne mít muž snížené libido a chuť na sex, dále se projeví úbytek svalové hmoty a tloustnutí, případně zvýšená únava. Také mohou přijít výkyvy nálad, větší psychické podráždění a obecně menší chuť a energie do života.

Je to příroda, né chemie, takže žádné vedlejší účinky nejsou známé. Navíc je TST Booster notifikován jako potravinový doplněk, tedy může se prodávat i v lékárnách, v obchodech se zdravou výživou atd.

TST Booster je primárně určený pro muže starších 30 let, u kterých je vědecky dokázáno, že jim začíná klesat hladina testosteronu. To ale neznamená, že by nebyl přínosný i pro mladší muže. Tablety obsahují řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Stres, přetrénování, špatná životospráva nebo přepracovanost. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? TST Booster je skvělé, komplexní a přitom přírodní řešení.

Ve Vašem případě nejspíše nebude problém nedostatek testosteronu, ten se začíná v průměru snižovat od 30 let věku. Nicméně i pro Vás užívání TST Boosteru dává smysl. Určitě oceníte jeho komplexní složení. Látky a vitamíny jako B6, D3, Zinek, Hořčík Kys. D-Asparagová potřebuje každé chlapské tělo. Další byliny jako je Peruánská Maca a Ašvaganda, nebo exotické substance jako je Shilajit Mumio (lidově také černé zlato) obsahují antioxidanty a můžete je zařadit mezi suplementy pro zvýšení energie a rychlejší regeneraci.

Začněme od konce; Do méně než 4 pořádných tablet (3tablet v pro TST Klasik) na den bychom nedokázali dostat všechny účinné látky, které má TST Booster obsahovat, abyste jeho účinek opravdu pocítili. Chceme aby Vám TST Booster zkvalitnil život. Abyste se cítili jako za mlada. Abyste měli dostatek energie na celý den. 100% přírodní složení bez vedlejších účinků je úplné minimum co byste pro Vaše tělo měli udělat. V dnešní hektické době kdy jíme ve spěchu, málo se hýbeme, jsme v neustálém stresu. Práce, rodina a zase práce. TST Booster Vám dodá potřebnou energii.

Je čistě na Vás jak Vám bude vyhovovat rozložit denní dávku. Na začátek je určitě dobré brát 4(3) tablety ráno před snídaní. Ucítíte první výsledky a pozitivní změnu. Pro dlouhodobě nejlepší výsledky doporučujeme brát 2 tablety ráno před snídaní a 2 tablety v průběhu dne. Dle Vašich časových možností. Snížení denní dávky Vám nepřinese cílený efekt, ale samozřejmě není na škodu. Měsíční balení Vám tím pádem vydrží i déle.

To je různé. Avšak většina mužů pocítí první účinky za týden pravidelného užívání 4 tablet denně. Nárůst energie a zvýšení libida bude jedním z nejvýraznějších změn po nasazení TST Boosteru.

Jsme přesvědčení, že již během prvních 2 týdnů užívání účinky TST Boosteru poznáte. Avšak pokud i tak nebudete spokojeni, garantujeme Vám do 14 dnů od objednání vrácení platby.

Používáme špičkové suroviny pro výrobu a navíc jsou na běžné poměry podobných produktů na trhu v TST Boosteru obsaženy ve velmi vysokém množství, což samozřejmě zvedá náklady. Výroba v ČR je také nákladnější, ale kdybychom vyráběli v Asii, tak bychom nedokázali garantovat kvalitu, kterou vyžadujeme. Prémiové balení, aby se Vám produkt líbil a potěšil třeba i jako dárek také něco stojí. A když nám dáte na webu subscribe, tak občas určitě dostanete slevový kód :-)

Jsme kamarádi, podnikatelé, otci od rodin, aktivní sportovci s ne vždy dobrou životosprávou. Jak jde čas, začali jsme pozorovat, že né vždy máme tolik energie, síly a nadšení do života jako dříve. Čas člověk nezastaví, a tak i nám začal testosteron ubývat. Proto jsme ve spojení s dalšími experty z oboru vyvinuli TST Booster, který sami užíváme a cítíme se díky němu mnohem lépe. Na vývoji se s námi podílel i Aleš Bursa, přední český kulturista. A výsledek? Věříme, že jsme dokázali vytvořit ten nejlepší potravinový doplněk pro každého chlapa!

Pokud TST Booster v budoucnu přestanete užívat, hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolik, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto životně důležitého hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Pokud po delší době užívání již nepociťujete účinky jako především zvýšené libido a chuť k sexu tak nezoufejte. Stačí vysadit na 1-2 týdny. Je to pouze přirozená reakce našeho těla na kotvičník zemní. Tělo si vůči němu vytvoří přirozenou toleranci, avšak ostatní látky fungují dále.

Je možné, že jste se dostal do kontaktu s látkou, která omezuje produkci vlastního TST v těle, a tudíž je potřeba vrátit přirozenou hladinu TST co nejrazantněji. Osm tablet denně je určeno pro tento případ, aby se i v rámci PCT nabrala správná hladina TST zpět. Více o PCT si můžete přečíst na našem blogu.

Ženy by neměly brát TST Booster. Ač ženské tělo také produkuje testosteron, tak jeho běžná hladina je u žen asi 7x nižší než u mužů. Buďme za to rádi a ženám testosteron nenavyšujme :-). Ženský hlavní hormon je estrogen a ženy by si naopak měly hlídat dostatečnou hladinu estrogenu.

Nákupní košík