Zpět do obchodu

Registrace

FAQ

Kdo jsme?

Parta třicátníků, aktivních sportovců a výživových poradců s dobrou životosprávou. Přesto jsme začali pozorovat, že né vždy máme tolik energie, síly a nadšení do života a sexu jako dříve. Čas člověk nezastaví, a tak i nám začal TST ubývat. Proto jsme ve spojení s dalšími experty z oboru vyvinuli TST Booster, který sami užíváme a cítíme se díky němu mnohem lépe.

Cena - je adekvátní?

Používáme špičkové suroviny, navíc na poměry těchto produktů ve velmi vysokém množství, což samozřejmě zvedá náklady. Výroba v ČR je také nákladnější, ale kdybychom vyráběli v Asii, tak bychom nedokázali garantovat kvalitu, kterou chceme. Prémiové balení, aby se Vám produkt líbil a potěšil třeba i jako dárek je také nákladné, ale to je minoritní náklad oproti ceně surovin.

Slyšel jsem, že při nadmíře TST můžou vypadávat vlasy?

Toho se není třeba obávat, TST Booster je zcela přírodní a nedokáže zvýšit hladinu TST přes přirozenou tělesnou hranici natolik, aby k tomuto mohlo dojít. Efekt vypadávání vlasů se může dostavovat při používání silných chemických látek, rozhodně ne při užívání přírodního TST Boosteru. Náš produkt nemá žádné známé vedlejší účinky.

Proč tři tablety denně? a kdy je mám brát?

Protože jsme chtěli, aby byl náš TST Booster opravdu extrémně účinný. Díky tomu je v denní dávce obsaženo maximum účiných látek. Kdybychom to všechno chtěli nacpat do jedné tablety, tak ji pro její velikost nikdo nespolkne. Tablety se dají brát najednou, třeba ráno. Při intenzivním PCT režimu tři ráno a tři večer.

Co je intenzivní PCT (post cycle therapy) režim se šesti tabletami denně?

Je možné, že se někdo dostal do kontaktu s látkou, kerá omezuje produkci vlastního TST v těle, a tudíž je potřeba vrátit přirozenou hladinu TST co nejrazantněji. Šest tablet denně je určeno pro tento případ, aby se i v rámci PCT nabrala správná hladina TST zpět.

Pro koho je TSTBooster určený?

TSTBooster je primárně určený pro muže starších 30 let, u kterých se již začíná projevovat nižší hladina testosteronu. To ale neznamená, že by nebyl přínosný i pro mladší či mnohem starší může. Tablety obsahují řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují v každém věku a často jich mají nedostatek. Stres, přetrénování, špatná životospráva nebo přepracovanost. Málo Zinku? Nedostatek vitamínu D? Malý přísun hořčíku? TSTBooster je řešení.

TSTBooster a vedlejší účinky

TSTBooster je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a bylinných extraktů. Vytvořili jsme bez nadsázky nejnadupanější produkt, který můžete nejen v ČR koupit. Nechali jsme se inspirovat při vývoji již existujícími produkty, ale udělali ten nás ještě lepším. Všechny složky jsou v běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. TSTBooster neobsahuje žádné zakázané látky a nikdy Vás tablety nemohou zvednout testosteron nad Vaší přirozenou hladinu. Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí. PS: Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, je vhodné projednat užívání produktu s Vaším lékařem. Některé tyto léky jsou v kontraindikaci s extraktem z kotvičníku zemního.

Co se stane s hladinou testosteronu v mém těle, když TSTBooster v budoucnu přestanu brát?

V případě, že TST v budoucnu přestanete užívat, hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolik, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Zpět do obchodu