o TSTBOOSTERUPříběh tstboosteru, kdo stojí za vývojem a kde se vzal nápad?

Příběh tstboosteru, kdo stojí za vývojem a kde se vzal nápad?

Na začátku jsme byli tři. Tři sportovní nadšenci, otcové od rodin, podnikatelé, a kamarádi.

Každý z nás je jiný, ale jedno máme společné. Jsme docela workoholici a neklademe si malé cíle. Podnikání, děti, manželky a přítelkyně, do toho koníčky, sport a cestování. To jsou aktivity, na které si člověk musí najít čas a hlavně energii. A tu je potřeba někde vzít a naučit se jí obnovovat.

Někde kolem jara 2020 jsme se dočetli o problematice testosteronu. Začali jsme se o toto téma více zajímat a zjistili jsme, že jeho nedostatek má na tělo i duši negativní účinky. Sami jsme to na sobě začali pociťovat. Každodenní únava, pomalejší pracovní tempo a stres, do toho rodinné radosti a starosti, schůzky, tréninky, výlety…. však to sami určitě znáte 😊.

A takto jsme zjistili, že i my jsme jen obyčejní tvorové a stránutí je přirozená věc, kterou nemá smysl zapírat.

"Jak se u nás konkrétně začal úbytek testosteronu projevovat?"

Vyzkoušeli jsme plejádu doplňků stravy, různé nakopávače, některé bio a některé z nich nebyli úplně “cool” a zdravé a bylo nám jasné , že z dlouhodobého hlediska to není pro nás to pravé. 


Dali jsme hlavy dohromady.

Spojili jsme se s Alešem Bursou, předním českým fitness couchem a několika výživovými poradci a začali pracovat na vývoji vlastního potravinového doplňku. 

Náš cíl byl jasný!

"Šitý na míru nám i ostatním mužům se stejným problémem."

Ales Bursa kulturista

ALeš Bursa

“Vždy mě zajímal vývoj suplementů. Když jsem byl osloven s možností podílet se na vývoji unikátního doplňku stravy na podporu testosteronu, posbíral jsem myšlenky a vytvořil  směs toho, co je z legálního hlediska nejsilnější a nejefektivnější, a zároveň se ještě vejde do přiměřeného množství tablet.”

Chtěli jsme mít 100% přírodní produkt, bez éček, konzervantů a chemie. Produkt, který vyřeší úbytek testosteronu v těle a zajístí tak energii, sílu, regeneraci a libilo jako ve dvaceti letech. Těchto produktů je ale přehršel. 
Ales Bursa kulturista

ALeš Bursa

“Vždy mě zajímal vývoj suplementů. Když jsem byl osloven s možností podílet se na vývoji unikátního doplňku stravy na podporu testosteronu, posbíral jsem myšlenky a vytvořil  směs toho, co je z legálního hlediska nejsilnější a nejefektivnější, a zároveň se ještě vejde do přiměřeného množství tablet.”

"Jak bude náš tím nejlepším a nejúčinnějším?"

Další meta byla docílit maximální dávky těch nejúčinějších látek a v poměru, který na trhu nebyl k dostání. Také nám šlo o udržitelnost a příznivé účinky v čase.


Výsledkem několika měsíční práce a testování a schvalování byl utlimátní TSTBOOSTER 90 tablet. Naše první verze, která šla na trh v roce 2021. Denní dávka jsou 3 tablety, které obsahují všechno důležité a v množství, které je z dlouhodobého hlediska pro lidské tělo přínosné, nestojí majlant a většina zákazníků poznala efekt téměř okamžitě. 

Psalo nám muži různých věkových skupin, že jim to vážně pomohlo a začali se cítit znovu fit. Po zhruba 10 měsících jsme se rozhodli udělat produkt ještě komplexnější, a tak jsme obohatili TSTBOOSTER o vitamíny B6 a D3. 

Tím jsme docílili toho, že uživateli stačí brát naše tablety a potom už jen vitamín C, který získá z běžné zdravé stravy.

Náš TSTBOOSTER 120tablet je velmi komplexním produktem na podporu přirozené a maximální hladiny testosteronu v těle. Je vhodný pro každého muže, bez ohledu na jeho věk, fyzickou aktivitu či zaměstnání. Pokud ale máte zdravotní problémy, tak nejprve samozřejmě konzultujte s doktorem. A samozřejmě obecné pravidlo, kterým se řídíme i my, zní:

  “Všeho s mírou!” 😊

Mladým mužům

Pomůže k rychlejší regeneraci po trénincích a k větší síle.

Mužům mezi 30 a 40 lety

Pomůže udržet si dobrou náladu, dostatek energie po celý náročný den a zvýšené libilo je asi ten největší bonus, který je opravdu znát!

Pro muže nad 40

Platí vše výše zmíněné, ale přidal bych také “zpomalení” procesu stárnutí. Tím mám na mysli to, že jak stáreneme, tak s tím přichází i typické znaky proměny těla, které stálá optimální hladina testosteronu pomáhá zmírňovat.

Mluvím například o rychlém úbytku svalové hmoty, snížené imunitě a ukládání tuků v oblastech břicha a boků.

Cena 790Kč za jedno balení, tedy měsíční kúru, přijde nám a doufáme, že i Vám, jako velmi dobrá investice do zdraví a pozitivních účinků na tělo i ducha. Naše společné motto je:

“Lepší 4 tablety TSTBOOSTERU než jedno pivo denně” 🍻

Máme také pravidelné akce, a množstevní slevy – 3kusy s 8% slevou a dopravou ZDARMA, 5+1 balení s dopravou ZDARMA a soutěžě o ceny. Produktu věříme natolik, že garantujeme, že pokud se u Vás žádné výsledky nedostaví, vrátíme Vám peníze. Okamžitě a bez řečí!

Pokud máte nějaké dotazy určitě nám neváhejte napsat a pokud by Vám tu na stránkách TSTBOOSTERU něco chybí, budeme rádi za Vaše připomínky. ( Napiště nám sem: info@tstbooster.cz.)

Bez Vás by to nemělo smysl.🙂

Michal Hlaváč, Jednatel

Líbil se vám článek? NasDÍlejte ho vašim známým.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkdin
Share on email
Email
Z p ě t N a h o r u Z p ě t N a h o r u