KOUPIT

Příběh tstboosteru, kdo stojí za vývojem a kde se vzal nápad?

Tynna
31. 3. 2022

Na začátku jsme byli tři. Tři sportovní nadšenci, otcové od rodin, podnikatelé, a kamarádi.

Každý z nás je jiný, ale jedno máme společné. Jsme docela workoholici a neklademe si malé cíle. Podnikání, děti, manželky a přítelkyně, do toho koníčky, sport a cestování. To jsou aktivity, na které si člověk musí najít čas a hlavně energii. A tu je potřeba někde vzít a naučit se jí obnovovat.

Někde kolem jara 2020 jsme se dočetli o problematice testosteronu. Začali jsme se o toto téma více zajímat a zjistili jsme, že jeho nedostatek má na tělo i duši negativní účinky. Sami jsme to na sobě začali pociťovat. Každodenní únava, pomalejší pracovní tempo a stres, do toho rodinné radosti a starosti, schůzky, tréninky, výlety…. však to sami určitě znáte 😊.

A takto jsme zjistili, že i my jsme jen obyčejní tvorové a stránutí je přirozená věc, kterou nemá smysl zapírat.

Jak se u nás konkrétně začal úbytek testosteronu projevovat?

Vyzkoušeli jsme plejádu doplňků stravy, různé nakopávače, některé bio a některé z nich nebyli úplně “cool” a zdravé a bylo nám jasné , že z dlouhodobého hlediska to není pro nás to pravé.

Dali jsme hlavy dohromady a spojili jsme se s Alešem Bursou, předním českým fitness couchem a několika výživovými poradci a začali pracovat na vývoji vlastního potravinového doplňku.

Náš cíl byl jasný!

 

“Šitý na míru nám i ostatním mužům se stejným problémem.”

“Vždy mě zajímal vývoj suplementů. Když jsem byl osloven s možností podílet se na vývoji unikátního doplňku stravy na podporu testosteronu, posbíral jsem myšlenky a vytvořil  směs toho, co je z legálního hlediska nejsilnější a nejefektivnější, a zároveň se ještě vejde do přiměřeného množství tablet.”

Více o vývoji produktu a Alešovi –>

“Jak bude tento produkt tím a nejúčinnějším a nejsilnějším boosterem na trhu, který potěší každého muže?”

Chtěli jsme nabídnout 100% přírodní produkt, bez éček, konzervantů a chemie. Produkt, který vyřeší úbytek testosteronu v těle a zajístí tak energii, sílu, regeneraci a libilo jako ve dvaceti letech. Těchto produktů je ale přehršel.

Další metou bylo docílit maximální dávky těch nejúčinějších látek a v poměru, který na trhu nebyl k dostání. Také nám šlo o udržitelnost a příznivé účinky v čase.

Výsledkem několika měsíční práce a testování a schvalování byl utlimátní TSTBOOSTER 90 tablet. Naše první verze, která šla na trh v roce 2021. Denní dávka jsou 3 tablety, které obsahují všechno důležité a v množství, které je z dlouhodobého hlediska pro lidské tělo přínosné, nestojí majlant a většina zákazníků poznala efekt téměř okamžitě.

Psalo nám muži různých věkových skupin, že jim to vážně pomohlo a začali se cítit znovu fit. Po zhruba 10 měsících jsme se rozhodli udělat produkt ještě komplexnější, a tak jsme obohatili TSTBOOSTER o vitamíny B6 a D3.

Tím jsme docílili toho, že uživateli stačí brát naše tablety a potom už jen vitamín C, který získá z běžné zdravé stravy.

TSTBOOSTER 120 tablet je velmi komplexním produktem na podporu přirozené a maximální hladiny testosteronu v těle. Je vhodný pro každého muže, bez ohledu na jeho věk, fyzickou aktivitu či zaměstnání. Pokud ale máte zdravotní problémy, tak nejprve samozřejmě konzultujte s doktorem. A samozřejmě obecné pravidlo, kterým se řídíme i my, zní:

“Všeho s mírou!” 😊

Pomůže k rychlejší regeneraci po trénincích a k větší síle.

  • Mužům mezi 30 a 40 lety pomůže udržet si dobrou náladu, dostatek energie po celý náročný den a zvýšené libilo je asi ten největší bonus, který je opravdu znát!
  • Pro muže nad 40 platí vše výše zmíněné, ale přidal bych také “zpomalení” procesu stárnutí. Tím mám na mysli to, že jak stáreneme, tak s tím přichází i typické znaky proměny těla, které stálá optimální hladina testosteronu pomáhá zmírňovat.

Mluvím například o rychlém úbytku svalové hmoty, snížené imunitě a ukládání tuků v oblastech břicha a boků.

Cena 790Kč za jedno balení, tedy měsíční kúru, přijde nám a doufáme, že i Vám, jako velmi dobrá investice do zdraví a pozitivních účinků na tělo i ducha. Naše společné motto je:

“Lepší 4 tablety TSTBOOSTERU než jedno pivo denně” 🍻

Máme také pravidelné akce, a množstevní slevy – 3kusy s 8% slevou a dopravou ZDARMA a soutěžě o ceny. Produktu věříme natolik, že garantujeme, že pokud se u Vás žádné výsledky nedostaví, vrátíme Vám peníze. Okamžitě, a bez řečí!

Pokud máte nějaké dotazy určitě nám neváhejte napsat a pokud by Vám tu na stránkách TSTBOOSTERU něco chybí, budeme rádi za Vaše připomínky. ( Napiště nám sem: info@tstbooster.cz.)

Bez Vás by to nemělo smysl.🙂

Michal Hlaváč, Jednatel

Sdílet na 
KOUPIT

Doporučujeme

DOPRAVA ZDARMA
AKCE
4 tablety denně
Energie na 1 měsíc – 120 tablet
tst booster 120 tablet
790 Kč
DOPRAVA ZDARMA
AKCE
1 BALENÍ ZDARMA
Energie na 4 měsíce – 480 tablet
akce 3+1 zdarma
2370 Kč
3160 Kč