Unikátní složení testosteronových tablet

TSTBOOSTER je unikátní potravinový doplněk pro muže
na zvýšení hladiny testosteronu,s vitamíny.

Mix bylinek, superpotravin, minerálů, antioxidantů
a vitamínů.

Vyvážený poměr maximálních dávek těch nejúčinějších látek.

Denní dávka obsahuje všechno důležité a v množství, které je z dlouhodobého hlediska pro lidské tělo přínosné.
 
Aktivní složky mg / 4 tablety %DRHP*
Ašvaganda extrakt z kořene
240
**
DAA (kys. d-asparagová)
1000.2
**
Hořčík (magnezium)
159.9
42.3%
Kotvičník zemní – extrakt ze semen
152.2
**
Maca – extrakt u kořene
500.1
**
Pískavice řecké seno extrakt ze semen
160.2
**
Shilajit (Mumio) – extrakt
50.1
**
Vitamín B6
0.93
66.4%
Vitamín D3
0.005
100%
Zinek
9.9
99%
* DENNÍ REFERENČNÍ HODNOTA PŘÍJMU
** % DRHP NENÍ STANOVENA

ČASTO KLADENÉ DOTAZY​

Pokud po delší době užívání již nepociťujete účinky jako především zvýšené libido a chuť k sexu tak nezoufejte. Stačí vysadit na 1-2 týdny. Je to pouze přirozená reakce našeho těla na kotvičník zemní. Tělo si vůči němu vytvoří přirozenou toleranci, avšak ostatní látky fungují dále.

To je různé. Avšak většina mužů pocítí první účinky za týden pravidelného užívání 4 tablet denně. Nárůst energie a zvýšení libida bude jedním z nejvýraznějších změn po nasazení TST Boosteru.

Pokud TST Booster v budoucnu přestanete užívat, hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolik, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto životně důležitého hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

Pokud po delší době užívání již nepociťujete účinky jako především zvýšené libido a chuť k sexu tak nezoufejte. Stačí vysadit na 1-2 týdny. Je to pouze přirozená reakce našeho těla na kotvičník zemní. Tělo si vůči němu vytvoří přirozenou toleranci, avšak ostatní látky fungují dále.

Začněme od konce; Do méně než 4 pořádných tablet (3tablet v pro TST Klasik) na den bychom nedokázali dostat všechny účinné látky, které má TST Booster obsahovat, abyste jeho účinek opravdu pocítili. Chceme aby Vám TST Booster zkvalitnil život. Abyste se cítili jako za mlada. Abyste měli dostatek energie na celý den. 100% přírodní složení bez vedlejších účinků je úplné minimum co byste pro Vaše tělo měli udělat. V dnešní hektické době kdy jíme ve spěchu, málo se hýbeme, jsme v neustálém stresu. Práce, rodina a zase práce. TST Booster Vám dodá potřebnou energii.


Je čistě na Vás jak Vám bude vyhovovat rozložit denní dávku. Na začátek je určitě dobré brát 4(3) tablety ráno před snídaní. Ucítíte první výsledky a pozitivní změnu. Pro dlouhodobě nejlepší výsledky doporučujeme brát 2 tablety ráno před snídaní a 2 tablety v průběhu dne. Dle Vašich časových možností. Snížení denní dávky Vám nepřinese cílený efekt, ale samozřejmě není na škodu. Měsíční balení Vám tím pádem vydrží i déle.

Žádné placebo, ale kvalitní produkt!

Garance spokojenosti, Když Vám TSTBOOSTER nebude do 14ti dnů fungovat, vrátíme Vám peníze!

Z p ě t N a h o r u Z p ě t N a h o r u