KOUPIT

Vliv kotvičníku na testosteron. Jaké Má Tribulus Terrestris vedlejší účinky?

Marketa K
17. 2. 2023
  • Působí pozitivně při snížení krevního tlaku a zlepšení činnosti srdce.
  • Pomáhá zlepšovat erekci, snížit bolest a záněty.
  • Podle studií, kotvičník mužům po 40 roku zvyšuje podíl testosteronu až o 30%.
  • Pomáhá proti erektilní dysfunkci či neplodnosti a může efektivně zvýšit libido.
  • Má pozitivní vliv na sportovní výkony a proto je oblíbený hlavně mezi sportovci a lidmi, kteří se věnují kulturistice.
  • V minulosti byl kotvičník zemní známý také jako přírodní afrodiziakum, které přispívá k normální funkci pohlavních orgánů a pomáhá regulovat hormonální aktivitu.

Tribulus Terrestris a jeho vliv na hladinu testosteronu v těle

Mnoho moderních populárních doplňků stravy pochází z rostlin, které se léčebně využívaly již od starověku. Jednou z těchto rostlin je Tribulus Terrestris, o kterém je známo, že má řadu zdravotních výhod, včetně snížení hladiny cukru v krvi a cholesterolu, ovlivňování hladin hormonů a zvýšení sexuálních funkcí a libida. Udržuje zdravé pohlavní orgány, fyziologickou hormonální aktivitu, a svalový tonus. Stejně tak podporuje kardiovaskulární i imunitní systém.

Oblíbené jsou doplňky s kotvičníkem především u sportovců, kterým pomáhá s tvorbou svalové hmoty, rychlejší regenerací po tréninku, a s celkovou fyzickou výdrží. Mezi lidmi si ale získal i jinou pověst, a to “životabudiče” nebo “přírodní viagry”.

Strategie, o kterých jsme hovořili v tomto článku, nejsou schváleny FDA k prevenci, léčbě, zmírnění nebo vyléčení nízké nebo vysoké hladiny testosteronu, ale byly užitečné pro mnoho jedinců, kteří chtějí zlepšit své sexuální a hormonální zdraví.

Doplňky stravy na vyrovnání hladiny hormonů

Vyhledejte doplňky stravy na čistě přírodní bázi. My jsme hledali doplňek, který na trhu neměl obdoby, a tak jsme vyvinuli vlastní produkt. Více si můžete přečíst v Našem příběhu o vzniku TSTBOOSTERU. Pokud Vás rovnou zajíma jedinečné složení našeho Testosteron Boosteru přejděte na stránku Složení TSTBOOSTERU.

Dále si přečtěte:

Sdílet na 
KOUPIT

Doporučujeme

DOPRAVA od 39Kč
VÝPRODEJ - DATUM SPOTŘEBY 09/23
4 tablety denně
Energie na 1 měsíc – 120 tablet
tst booster 120 tablet
790 Kč
VÝPRODEJ - DATUM SPOTŘEBY 09/23
AKCE
DOPRAVA ZDARMA
Energie na 3 měsíce – 360 tablet
1580 Kč
2370 Kč