Testosteron Booster

Působí pozitivně při snížení krevního tlaku a zlepšení činnosti srdce.

Pomáhá zlepšovat erekci, snížit bolest a záněty.

Podle studií, kotvičník mužům po 40 roku zvyšuje podíl testosteronu až o 30%.

Pomáhá proti erektilní dysfunkci či neplodnosti a může efektivně zvýšit libido.

Má pozitivní vliv na sportovní výkony a proto je oblíbený hlavně mezi sportovci a lidmi, kteří se věnují kulturistice.

V minulosti byl kotvičník zemní známý také jako přírodní afrodiziakum, které přispívá k normální funkci pohlavních orgánů a pomáhá regulovat hormonální aktivitu.

tribulus terrestris a jeho vliv na hladinu testosteronu v těle

Mnoho moderních populárních doplňků stravy pochází z rostlin, které se léčebně využívaly již od starověku. Jednou z těchto rostlin je Tribulus Terrestris, o kterém je známo, že má řadu zdravotních výhod, včetně snížení hladiny cukru v krvi a cholesterolu, ovlivňování hladin hormonů a zvýšení sexuálních funkcí a libida. Udržuje zdravé pohlavní orgány, fyziologickou hormonální aktivitu, a svalový tonus. Stejně tak podporuje kardiovaskulární i imunitní systém.

Oblíbené jsou doplňky s kotvičníkem především u sportovců, kterým pomáhá s tvorbou svalové hmoty, rychlejší regenerací po tréninku, a s celkovou fyzickou výdrží. Mezi lidmi si ale získal i jinou pověst, a to “životabudiče” nebo “přírodní viagry”.

Strategie, o kterých jsme hovořili v tomto článku, nejsou schváleny FDA k prevenci, léčbě, zmírnění nebo vyléčení nízké hladiny testosteronu, ale byly užitečné pro mnoho jedinců, kteří chtějí zlepšit své sexuální a hormonální zdraví.